Nasz  zespół
Beata Kołodziejczyk

BEATA KOŁODZIEJCZYK

kierownik przychodni, hematologia, cytologia, biopsje cienkoigłowe (diagnostyka nowotworów), diagnostyka laboratoryjna, interna

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 1998 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w jednej z klinik całodobowych w Lublinie, gdzie zajmowała się medycyną kocią, behawioryzmem oraz neurologią. Od 2014 roku współzałożycielka przychodni weterynaryjnej Specjalwet. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Ukończyła kurs Patologii Klinicznej prowadzony przed dr Francesco Carraniego. Ostatnie lata poświęciła zgłębianiu wiedzy z zakresu hematologii, cytologii oraz onkologii weterynaryjnej szkoląc się u światowej klasy specjalistów m.in. u dr Francesco Carraniego, Katarzyny Purzyckiej oraz dr Janiny Łukaszewskiej. Prywatnie właścicielka dwóch psów: Gradki oraz Bilbo.

Marta Popiel

MARTA POPIEL

specjalista chirurgii weterynaryjnej, nefrologia, urologia, chirurgia, ortopedia, diagnostyka obrazowa – USG, RTG, interna

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2004 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w jednej z klinik całodobowych w Lublinie, gdzie zajmowała się nefrologią, urologią, dializoterapią oraz chirurgią i ortopedią. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2014 roku jest współzałożycielem przychodni weterynaryjnej Specjalwet. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Ukończyła liczne kursy z zakresu USG jamy brzusznej, USG klatki piersiowej oraz USG stawów. Prywatnie właścicielka psa Kai.

Łukasz Majcher

ŁUKASZ MAJCHER

specjalista chirurgii weterynaryjnej, nefrologia, urologia, chirurgia, ortopedia, interna

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2008 roku. Po studiach rozpoczął pracę w jednej z klinik całodobowych w Lublinie, gdzie zajmował się nefrologią, urologią, dializoterapią oraz chirurgią i ortopedią. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2014 roku jest współzałożycielem przychodni weterynaryjnej Specjalwet. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Prywatnie właściciel dwóch psów: Bimbera i Kornela.

Wioletta Kutrzepa

WIOLETTA DREWNIAK

dermatologia, otologia, cytologia, diagnostyka laboratoryjna, gastroenterologia, interna

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2016 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w przychodni Specjalwet, gdzie zajmuje się dermatologią, otologią, cytologią, diagnostyką laboratoryjną oraz interną psów i kotów. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Ukończyła kurs Dermatologii Klinicznej oraz liczne kursy z zakresu cytologii oraz otologii prowadzone przez dr Joannę Karaś-Tęczę w gabinecie Dermawet w Warszawie. Prywatnie właścicielka psa Trampka.

Ewa Potocka

EWA POTOCKA

diagnostyka obrazowa – USG, RTG, gastroenterologia, diagnostyka laboratoryjna, interna

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w przychodni Specjalwet, gdzie zajmuje się diagnostyką obrazową, gastroenterologią, diagnostyką laboratoryjną oraz interną psów i kotów. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Prywatnie właścicielka kota Franeczka.

Paulina Sarzyńska

PAULINA SARZYŃSKA

anestezjologia, interna


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2020 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w przychodni Specjalwet, gdzie zajmuje się anestezjologią, interną oraz podstawowymi zabiegami rehabilitacyjnymi psów i kotów. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach. Prywatnie właścicielka dwóch psów: owczarka szetlandzkiego Joy’a i spaniela Juniora oraz kota Berserka.

Tomasz Ciecieląg

TOMASZ CIECIELĄG

specjalista chorób psów i kotów, kardiologia, diagnostyka obrazowa

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2005 roku. W tym samym roku rozpoczął pracę w całodobowym szpitalu dla zwierząt w Gdańsku. Przez kolejne 10 lat pracował w całodobowych lecznicach w Lublinie. Od 2007 r zaczął zajmować się kardiologią i ultrasonografią. W roku 2011 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chorób psów i kotów. Prywatnie właściciel kota o imieniu Krówka.

Paulina Kaszlikowska

PAULINA KASZLIKOWSKA

recepcja


Ukończyła studia na kierunku Zootechnika na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Po studiach rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej Specjalwet, gdzie zajmuje się obsługą recepcji. Właścicielka buldoga francuskiego o imieniu Tequila oraz królika Fibi.

Magdalena Terlikowska

MAGDALENA TERLIKOWSKA

recepcja

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Lublinie na kierunku technik elektroradiolog w 2005 roku. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała pracując jako technik weterynaryjny w jednej z klinik całodobowych w Lublinie. Obecnie w przychodni zajmuje się obsługą recepcji. Prywatnie właścicielka dwóch kotów: Miksera i Luny.